KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759075
nr 1575 9075
Thure Ã…slin
(1915-1967), Sverige
Oljemålning, Landskapsmotiv. Signerad. Olja på pannå, bb: 50x59 cm, yttermått inklusive ram: 64x76 cm
Thure Åslin, svensk bildkonstnär född 1915, död 1967 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:44:19
26/10 14:05:58